LZS JUSTYNÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2014-10-29 Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ZJEDNOCZENI II STRYKÓW - KOTAN OZORKÓW 6:4
  • LKS HURAGAN SWĘDÓW - LZS JUSTYNÓW 1:1
  • BŁĘKITNI DMOSIN - STRUGA DOBIESZKÓW 5:1
  • ORZEŁ II PARZĘCZEW - LKS DĄBRÓWKA 7:2
  • LKS MALINA PIĄTEK - AMII NOWOSOLNA 2:1
  • ZAMEK SKOTNIKI - GLKS SARNÓW DALIKÓW 2:2
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. harnas1910 68
2. Jose1910 64
3. blaugrana7 64
4. 2012JUST 40
5. baryla18 35
6. blauGrana_ua 31
7. kacper091097 28
8. pawel86 27
9. stufik 11

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 60
ogółem: 319 424

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

SKŁAD 2012/2013
Ładowanie...

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
44  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW STRUGA DOBIESZKÓW 17:00
44  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN LKS DĄBRÓWKA 17:00
44  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW AMII NOWOSOLNA 17:00
44  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW LZS JUSTYNÓW 17:00
44  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK GLKS SARNÓW DALIKÓW 17:00
44  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI KOTAN OZORKÓW 17:00
43  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW STRUGA DOBIESZKÓW 17:00
43  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW LKS DĄBRÓWKA 17:00
43  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW AMII NOWOSOLNA 17:00
43  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN GLKS SARNÓW DALIKÓW 17:00
43  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW ZAMEK SKOTNIKI 17:00
43  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW LKS MALINA PIĄTEK 17:00
42  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI LKS MALINA PIĄTEK 17:00
42  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
42  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
42  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
42  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
42  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW KOTAN OZORKÓW 18:00
41  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW ZAMEK SKOTNIKI 17:00
41  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA LKS MALINA PIĄTEK 17:00
41  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
41  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
41  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
41  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 12:00
40  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
40  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN LZS JUSTYNÓW 16:00
40  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW STRUGA DOBIESZKÓW 12:00
40  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK LKS DĄBRÓWKA 13:00
40  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI AMII NOWOSOLNA 17:00
40  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW KOTAN OZORKÓW 17:30
39  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA GLKS SARNÓW DALIKÓW 18:00
39  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA ZAMEK SKOTNIKI 17:00
39  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW LKS MALINA PIĄTEK 17:00
39  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
39  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
39  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
38  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
38  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
38  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK LZS JUSTYNÓW 16:00
38  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI STRUGA DOBIESZKÓW 16:00
38  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW LKS DĄBRÓWKA 13:00
38  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA KOTAN OZORKÓW 17:30
37  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA AMII NOWOSOLNA 16:00
37  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW LKS MALINA PIĄTEK 16:00
37  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW BŁĘKITNI DMOSIN 16:00
37  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
37  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW ZAMEK SKOTNIKI 17:00
37  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW GLKS SARNÓW DALIKÓW 16:00
36  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW BŁĘKITNI DMOSIN 16:00
36  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
36  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA KOTAN OZORKÓW 17:30
36  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
36  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW LZS JUSTYNÓW 17:00
36  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA STRUGA DOBIESZKÓW 16:00
35  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW LKS DĄBRÓWKA 13:00
35  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW AMII NOWOSOLNA 15:00
35  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW GLKS SARNÓW DALIKÓW 17:00
35  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW ZAMEK SKOTNIKI 15:00
35  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN LKS MALINA PIĄTEK 15:00
35  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW ORZEŁ II PARZĘCZEW 17:00
34  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW KOTAN OZORKÓW 17:00
34  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
34  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
34  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW LKS HURAGAN SWĘDÓW 16:30
34  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI BŁĘKITNI DMOSIN 15:00
34  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA LZS JUSTYNÓW 15:00
33  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
33  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW LKS HURAGAN SWĘDÓW 13:00
33  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA ORZEŁ II PARZĘCZEW 14:00
33  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA BŁĘKITNI DMOSIN 14:00
33  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW LKS MALINA PIĄTEK 13:00
33  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW ZAMEK SKOTNIKI 12:00
32  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI GLKS SARNÓW DALIKÓW 15:00
32  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK AMII NOWOSOLNA 14:00
32  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW LKS DĄBRÓWKA 12:00
32  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN STRUGA DOBIESZKÓW 12:00
32  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW LZS JUSTYNÓW 14:00
32  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW KOTAN OZORKÓW 16:00
31  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW LKS HURAGAN SWĘDÓW 13:00
31  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW BŁĘKITNI DMOSIN 15:00
31  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
31  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA LKS MALINA PIĄTEK 14:00
31  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA ZAMEK SKOTNIKI 12:00
31  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW GLKS SARNÓW DALIKÓW 15:00
30  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK STRUGA DOBIESZKÓW 15:00
30  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
30  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI LKS DĄBRÓWKA 13:00
30  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW KOTAN OZORKÓW 16:00
30  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW AMII NOWOSOLNA 15:00
30  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW LZS JUSTYNÓW 15:00
29  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW BŁĘKITNI DMOSIN 15:00
29  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
29  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW LKS MALINA PIĄTEK 15:00
29  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA GLKS SARNÓW DALIKÓW 15:00
29  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW ZAMEK SKOTNIKI 12:00
29  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW AMII NOWOSOLNA 15:00
28  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
28  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA LKS DĄBRÓWKA 13:00
28  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW LKS HURAGAN SWĘDÓW 13:00
28  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN KOTAN OZORKÓW 16:00
28  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI LZS JUSTYNÓW 16:00
28  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW STRUGA DOBIESZKÓW 15:00
27  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW GLKS SARNÓW DALIKÓW 16:00
27  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN ORZEŁ II PARZĘCZEW 15:00
27  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW LKS MALINA PIĄTEK 15:00
27  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW ZAMEK SKOTNIKI 15:00
27  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW LKS DĄBRÓWKA 13:00
27  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW AMII NOWOSOLNA 17:00
26  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
26  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
26  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI LKS HURAGAN SWĘDÓW 13:00
26  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA STRUGA DOBIESZKÓW 16:00
26  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW KOTAN OZORKÓW 16:00
26  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA LZS JUSTYNÓW 14:00
25  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW GLKS SARNÓW DALIKÓW 16:00
25  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW STRUGA DOBIESZKÓW 14:00
25  2013-09-10 LZS JUSTYNÓW LKS DĄBRÓWKA 13:00
25  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW AMII NOWOSOLNA 17:00
25  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN ZAMEK SKOTNIKI 17:00
25  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW LKS MALINA PIĄTEK 16:00
24  2013-09-10 ZAMEK SKOTNIKI ORZEŁ II PARZĘCZEW 17:00
24  2013-09-10 LKS DĄBRÓWKA ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 14:00
24  2013-09-10 AMII NOWOSOLNA LKS HURAGAN SWĘDÓW 13:00
24  2013-09-10 GLKS SARNÓW DALIKÓW BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
24  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK KOTAN OZORKÓW 16:00
24  2013-09-10 STRUGA DOBIESZKÓW LZS JUSTYNÓW 16:00
23  2013-09-10 LKS HURAGAN SWĘDÓW LKS DĄBRÓWKA 17:00
23  2013-09-10 KOTAN OZORKÓW LZS JUSTYNÓW 16:00
23  2013-09-10 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW STRUGA DOBIESZKÓW 14:00
23  2013-09-10 LKS MALINA PIĄTEK ZAMEK SKOTNIKI 17:00
23  2013-09-10 ORZEŁ II PARZĘCZEW GLKS SARNÓW DALIKÓW 17:00
23  2013-09-10 BŁĘKITNI DMOSIN AMII NOWOSOLNA 17:00
22  2013-06-22 STRUGA DOBIESZKÓW LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
22  2013-06-22 LKS DĄBRÓWKA BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
22  2013-06-22 AMII NOWOSOLNA ORZEŁ II PARZĘCZEW 17:00
22  2013-06-22 LZS JUSTYNÓW ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 17:00
22  2013-06-22 GLKS SARNÓW DALIKÓW LKS MALINA PIĄTEK 17:00
22  2013-06-22 KOTAN OZORKÓW ZAMEK SKOTNIKI 17:00
21  2013-06-15 STRUGA DOBIESZKÓW LZS JUSTYNÓW 17:00
21  2013-06-15 LKS DĄBRÓWKA ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 17:00
21  2013-06-15 AMII NOWOSOLNA LKS HURAGAN SWĘDÓW 17:00
21  2013-06-15 GLKS SARNÓW DALIKÓW BŁĘKITNI DMOSIN 17:00
21  2013-06-15 ZAMEK SKOTNIKI ORZEŁ II PARZĘCZEW 17:00
21  2013-06-15 LKS MALINA PIĄTEK KOTAN OZORKÓW 17:00
20  2013-06-09 ORZEŁ II PARZĘCZEW GLKS SARNÓW DALIKÓW 15:00
20  2013-06-09 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW STRUGA DOBIESZKÓW 14:00
20  2013-06-08 LKS MALINA PIĄTEK ZAMEK SKOTNIKI 17:00
20  2013-06-08 BŁĘKITNI DMOSIN AMII NOWOSOLNA 17:00
20  2013-06-08 LKS HURAGAN SWĘDÓW LKS DĄBRÓWKA 17:00
20  2013-06-08 KOTAN OZORKÓW LZS JUSTYNÓW 18:00
19  2013-06-02 LKS MALINA PIĄTEK 2:1 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
19  2013-06-02 ORZEŁ II PARZĘCZEW 7:2 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
19  2013-06-02 BŁĘKITNI DMOSIN 5:1 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
19  2013-06-02 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 6:4 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
19  2013-06-01 ZAMEK SKOTNIKI 2:2 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
19  2013-06-01 LKS HURAGAN SWĘDÓW 1:1 LZS JUSTYNÓW relacja ›
18  2013-05-26 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 3:3 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
18  2013-05-26 STRUGA DOBIESZKÓW 0:1 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
18  2013-05-26 LKS DĄBRÓWKA 2:0 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
18  2013-05-25 LZS JUSTYNÓW 2:1 BŁĘKITNI DMOSIN relacja ›
18  2013-05-25 AMII NOWOSOLNA 5:1 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
18  2013-05-25 KOTAN OZORKÓW 0:3 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
17  2013-05-19 LKS MALINA PIĄTEK 1:5 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
17  2013-05-19 ORZEŁ II PARZĘCZEW 1:2 LZS JUSTYNÓW relacja ›
17  2013-05-18 GLKS SARNÓW DALIKÓW 0:0 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
17  2013-05-18 ZAMEK SKOTNIKI 2:4 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
17  2013-05-18 BŁĘKITNI DMOSIN 0:1 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
17  2013-05-18 LKS HURAGAN SWĘDÓW 0:5 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
16  2013-05-12 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 8:1 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
16  2013-05-12 LKS DĄBRÓWKA 2:4 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
16  2013-05-11 LKS HURAGAN SWĘDÓW 1:2 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
16  2013-05-11 LZS JUSTYNÓW 11:0 LKS MALINA PIĄTEK relacja ›
16  2013-05-11 STRUGA DOBIESZKÓW 4:1 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
16  2013-05-11 KOTAN OZORKÓW AMII NOWOSOLNA 17:30
15  2013-05-05 AMII NOWOSOLNA 2:0 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
15  2013-05-05 LKS MALINA PIĄTEK 0:6 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
15  2013-05-05 BŁĘKITNI DMOSIN 1:0 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
15  2013-05-04 ORZEŁ II PARZĘCZEW 4:2 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
15  2013-05-04 ZAMEK SKOTNIKI 0:10 LZS JUSTYNÓW relacja ›
15  2013-05-04 GLKS SARNÓW DALIKÓW 2:4 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
14  2013-04-28 BŁĘKITNI DMOSIN 2:2 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
14  2013-04-28 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 10:1 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
14  2013-04-27 KOTAN OZORKÓW 4:2 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
14  2013-04-27 LKS HURAGAN SWĘDÓW 1:2 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
14  2013-04-27 LZS JUSTYNÓW 5:1 GLKS SARNÓW DALIKÓW relacja ›
14  2013-04-27 STRUGA DOBIESZKÓW 2:3 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
13  2013-04-21 LKS DĄBRÓWKA 3:2 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
13  2013-04-21 LKS MALINA PIĄTEK 0:3 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
13  2013-04-20 AMII NOWOSOLNA 0:1 LZS JUSTYNÓW relacja ›
13  2013-04-20 GLKS SARNÓW DALIKÓW 0:2 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
13  2013-04-20 ZAMEK SKOTNIKI 1:0 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
13  2013-04-20 ORZEŁ II PARZĘCZEW 0:3 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
12  2013-04-14 ORZEŁ II PARZĘCZEW 3:0 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
12  2013-04-14 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 3:1 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
12  2013-04-13 KOTAN OZORKÓW 2:2 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
12  2013-04-13 LKS HURAGAN SWĘDÓW 0:2 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
12  2013-04-13 BŁĘKITNI DMOSIN 3:1 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
12  2013-04-13 LZS JUSTYNÓW 5:0 LKS DĄBRÓWKA relacja ›
11  2012-11-04 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 2:3 LZS JUSTYNÓW relacja ›
11  2012-11-04 LKS HURAGAN SWĘDÓW 0:1 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
11  2012-11-04 BŁĘKITNI DMOSIN 5:1 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
11  2012-11-04 LKS MALINA PIĄTEK 1:0 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
11  2012-11-04 ZAMEK SKOTNIKI 2:5 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
11  2012-11-03 ORZEŁ II PARZĘCZEW 0:1 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
10  2012-11-11 LKS DĄBRÓWKA 4:2 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
10  2012-11-11 STRUGA DOBIESZKÓW 2:3 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
10  2012-11-10 AMII NOWOSOLNA 7:2 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
10  2012-11-10 LZS JUSTYNÓW 2:1 LKS HURAGAN SWĘDÓW relacja ›
10  2012-10-27 GLKS SARNÓW DALIKÓW 6:3 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
10  2012-10-27 KOTAN OZORKÓW 1:3 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
2012-10-21 LKS HURAGAN SWĘDÓW 0:7 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
2012-10-21 BŁĘKITNI DMOSIN 3:0 LZS JUSTYNÓW relacja ›
2012-10-21 ORZEŁ II PARZĘCZEW 1:1 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
2012-10-21 LKS MALINA PIĄTEK 3:1 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
2012-10-21 ZAMEK SKOTNIKI 0:3 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
2012-10-21 GLKS SARNÓW DALIKÓW 1:1 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
2012-10-14 STRUGA DOBIESZKÓW 4:0 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
2012-10-14 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 1:3 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
2012-10-14 LKS DĄBRÓWKA 2:5 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
2012-10-13 KOTAN OZORKÓW 2:1 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
2012-10-13 AMII NOWOSOLNA 3:0 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
2012-10-13 LZS JUSTYNÓW 3:0 ORZEŁ II PARZĘCZEW relacja ›
2012-10-07 BŁĘKITNI DMOSIN 2:1 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
2012-10-07 ORZEŁ II PARZĘCZEW 1:5 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
2012-10-07 LKS MALINA PIĄTEK 2:6 LZS JUSTYNÓW relacja ›
2012-10-07 GLKS SARNÓW DALIKÓW 0:0 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
2012-10-07 ZAMEK SKOTNIKI 2:3 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
2012-10-06 AMII NOWOSOLNA 1:0 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
2012-09-30 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 5:1 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
2012-09-30 LKS DĄBRÓWKA 2:3 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
2012-09-30 LKS HURAGAN SWĘDÓW 4:3 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
2012-09-29 KOTAN OZORKÓW 0:0 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
2012-09-29 LZS JUSTYNÓW 3:1 ZAMEK SKOTNIKI relacja ›
2012-09-29 STRUGA DOBIESZKÓW 1:3 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
2012-09-23 GLKS SARNÓW DALIKÓW 2:1 LZS JUSTYNÓW relacja ›
2012-09-23 ORZEŁ II PARZĘCZEW 1:1 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
2012-09-23 LKS MALINA PIĄTEK 2:7 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
2012-09-23 ZAMEK SKOTNIKI 1:3 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
2012-09-23 LKS DĄBRÓWKA 2:3 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
2012-09-22 AMII NOWOSOLNA 1:3 STRUGA DOBIESZKÓW zobacz ›
2012-09-16 BŁĘKITNI DMOSIN 2:0 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
2012-09-16 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 6:1 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
2012-09-16 LKS HURAGAN SWĘDÓW 4:0 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
2012-09-15 STRUGA DOBIESZKÓW 8:2 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
2012-09-15 KOTAN OZORKÓW 6:2 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
2012-09-15 LZS JUSTYNÓW 1:0 AMII NOWOSOLNA relacja ›
2012-09-09 GLKS SARNÓW DALIKÓW 5:0 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
2012-09-09 STRUGA DOBIESZKÓW 3:3 KOTAN OZORKÓW zobacz ›
2012-09-09 LKS DĄBRÓWKA 0:5 LZS JUSTYNÓW relacja ›
2012-09-08 AMII NOWOSOLNA 3:2 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
2012-09-08 ZAMEK SKOTNIKI 3:6 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›
2012-09-08 LKS MALINA PIĄTEK 4:3 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
2012-09-02 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 7:4 LKS DĄBRÓWKA zobacz ›
2012-09-02 LKS HURAGAN SWĘDÓW 0:5 AMII NOWOSOLNA zobacz ›
2012-09-01 ORZEŁ II PARZĘCZEW 4:4 ZAMEK SKOTNIKI zobacz ›
2012-09-01 BŁĘKITNI DMOSIN 2:4 GLKS SARNÓW DALIKÓW zobacz ›
2012-09-01 KOTAN OZORKÓW 1:3 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
2012-09-01 LZS JUSTYNÓW 1:0 STRUGA DOBIESZKÓW relacja ›
2012-09-12 LKS DĄBRÓWKA 1:4 LKS HURAGAN SWĘDÓW zobacz ›
2012-08-26 LZS JUSTYNÓW 2:0 KOTAN OZORKÓW relacja ›
2012-08-26 STRUGA DOBIESZKÓW 0:3 ZJEDNOCZENI II STRYKÓW zobacz ›
2012-08-25 ZAMEK SKOTNIKI 2:5 LKS MALINA PIĄTEK zobacz ›
2012-08-25 GLKS SARNÓW DALIKÓW 3:0 ORZEŁ II PARZĘCZEW zobacz ›
2012-08-25 AMII NOWOSOLNA 0:2 BŁĘKITNI DMOSIN zobacz ›

Zegar

Reklama

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Ostatnie spotkanie

LKS HURAGAN SWĘDÓWLZS JUSTYNÓW
LKS HURAGAN SWĘDÓW 1:1 LZS JUSTYNÓW
2013-06-01, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
ZJEDNOCZENI II STRYKÓW 6:4 KOTAN OZORKÓW
LKS HURAGAN SWĘDÓW 1:1 LZS JUSTYNÓW
BŁĘKITNI DMOSIN 5:1 STRUGA DOBIESZKÓW
ORZEŁ II PARZĘCZEW 7:2 LKS DĄBRÓWKA
LKS MALINA PIĄTEK 2:1 AMII NOWOSOLNA
ZAMEK SKOTNIKI 2:2 GLKS SARNÓW DALIKÓW

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
KOTAN OZORKÓW - LZS JUSTYNÓW
ZJEDNOCZENI II STRYKÓW - STRUGA DOBIESZKÓW
LKS HURAGAN SWĘDÓW - LKS DĄBRÓWKA
BŁĘKITNI DMOSIN - AMII NOWOSOLNA
ORZEŁ II PARZĘCZEW - GLKS SARNÓW DALIKÓW
LKS MALINA PIĄTEK - ZAMEK SKOTNIKI

Kalendarium

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

01

12-2017

piątek

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.